Susirinkimai
Foto galerija
Soc ped veiklos dokumentai
Atestacija
Įstatymai
Verta žinoti
Kontaktai
Renginiai
 
 2017-04-25
"Draugystės ABC 2017"
 
   MES GALIME. MES MOKAME. MES ESAME DRAUGIŠKI. Šiuos žodžius balandžio 25 dieną, PC „Akropolis“, skandavo daugiau, kaip 500 Klaipėdos miesto moksleivių ir mokytojų iš 35 ugdymo įstaigų. Prasidėjo ketvirtoji visuomeninė akcija „Draugystės ABC“.Klaipėdos miesto socialinių pedagogų inicijuotas, jau tradicija tapęs renginys subūrė puikiai nusiteikusius bei aktyvius, pagarbaus bendravimo kultūrą puoselėjančius Klaipėdos miesto ugdymo įstaigų vaikus ir jaunuolius į draugišką sąspietį. Ypatingą Klaipėdos miestui renginį vedė ypatingas renginių vedėjas Remigijus Žiogas. Susirinkusius akcijos dalyvius daina pasveikino E. Balsio menų gimnazijos mokinės. Asociacijos „Mano miestas Klaipėda“  atstovas  džiaugėsi, kad Klaipėdos miesto jaunoji karta aktyvi, pilietiška ir sąmoninga. Iš balionų suformuota unikali lietuviška trispalvė, „Mondo“ šokių centro profesionalų ir moksleivių bendras šokis ne tik įžiebė bendrystės jausmą, bet ir kartu skleidė visuomenei vilties ir tikėjimo žinią, kad galime ir mokame bendrauti be patyčių, esame draugiški vieni kitiems ir mus supančiai aplinkai.Klaipėdos miesto socialiniai pedagogai dėkoja akcijos „Draugystės ABC“  bičiuliams, partneriams ir rėmėjams. Tikimės ir toliau būti kartu bei kurti draugišką miestą!

Klaipėdos miesto socialinių pedagogų taryba

 


Klaipėdos miesto socialiniai pedagogai buvo pagerbti ir pakviesti  į Lietuvos socialinių pedagogų institucijos įkūrimo  25-mečio proga organizuojamą renginį, kuris vyko 2014 m. lapkričio 26 d. 14 val.  Klaipėdos rotušės (Danės g.17 ) posėdžių salėje (I-ame aukšte).

Renginį inicijavo Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Ugdymo ir kultūros  departamento Švietimo skyrius ir KU PF Socialinės pedagogikos katedra. 

--------------------------------------------

Švietimo ir mokslo ministerijoje, Ovaliojoje salėje įvyks Lietuvos socialinių pedagogų veiklos minėjimo šventė

2014 m. gruodžio 4 d. 14 val. Švietimo ir mokslo ministerijoje, Ovaliojoje salėje įvyks Lietuvos socialinių pedagogų veiklos minėjimo šventė. Renginys skirtas pažymėti 25 metų sukaktį, kai Lietuvoje pradėta kurti socialinių pedagogų institucija bei studijos universitetuose. Renginio metu bus pagerbti socialiniai pedagogai ir nusipelnę socialinės pedagogikos mokslui Lietuvos mokslininkai.

Platesne informacija: http://www.lspa.lt/svietimo-ir-mokslo-ministerijoje-ovaliojoje-saleje-ivyks-lietuvos-socialiniu-pedagogu-veiklos-minejimo-svente/

 
----------------------------------------------------------------
Respublikinė mokslinė – praktinė konferencija „Socialinės pedagoginės pagalbos pokyčiai, iššūkiai ir galimybės“ Lapkričio 25 d. 
Kauno miesto socialinių pedagogų metodinis būrelis pakvietė Lietuvos socialinius pedagogus, studentus bei dėstytojus į Kauno Aleksandro Puškino gimnazijoje organizuojamą Respublikinę mokslinę – praktinę konferenciją „Socialinės pedagoginės pagalbos pokyčiai, iššūkiai ir galimybės“. Konferencija buvo skirta socialinio pedagogo 25-mečiui Lietuvoje paminėti. 
Konferenciją pagerbė ir plenariniame posėdyje pranešimą tema „Socialinės pedagogikos ištakos, šiandiena ir ateities perspektyvos“ skaitė socialinių pedagogų „motina“ vadinama Mykolo Romerio universiteto profesorė, daktarė Irena Leliūgienė...... 
 
Plačiau:https://www.facebook.com/pages/Kauno-miesto-socialiniai-pedagogai/331949086955230  
 
----------------------------------------------------------------
 
2014-05
Didžiuojamės Klaipėdos miesto socialinių pedagogų veikla!
http://www.ve.lt/naujienos/sportas/klaipedoje-atidarytas-gatves-krepsinio-sezonas-1191784/
 
------------------------------------------------------------------
2014-03-27

Klaipėdos miesto socialiniai pedagogai mokė Draugystės abėcėlės

 

   Klaipėdos miesto mokyklų socialiniai pedagogai kovo 27 d. organizavo pilietinę akciją „Draugystės ABC“, skirtą apibendrinti Veiksmo savaitę „BE PATYČIŲ“. Akcijoje dalyvavo 35 ugdymo įstaigų mokiniai ir pedagogai. 

Esame tikri, kad bendradarbiaujant ir dalijantis atsakomybe su bendruomene, visuomene, kurioje gyvename, galime siekti geresnių rezultatų prevencijoje prieš patyčias. Miesto erdvėse susirinkę moksleiviai kvietė praeivius stabtelėt ir susimąstyti. Įvairiomis meninėmis priemonėmis buvo mėginama atkreipti visuomenės dėmesį į patyčių apraiškas bei skatinti pagarbius ir draugiškus tarpusavio santykius.

Laikas keisti nusistovėjusius stereotipus tarp žmonių, pradėkime griauti bendravimo sienas.

http://klaipeda.diena.lt/naujienos/klaipeda/miesto-pulsas/klaipedos-moksleiviai-pries-patycias-623619#.Uz2M-PnoSQA

http://klaipeda.policija.lt/lt/pradzia/naujienos_429/uostamiescio-pareigunai-dalyvavo-8hra.html

_________________________________________
2014-01-21
Kvietimas dalyvauti inovatyvių socialinio pedagogo veiklos dokumentacijos sisteminimo priemonių pristatyme.
Mokymai dėl "Užrašinės" vyks sausio 29 d. 11 val. Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykloje.  Kompiuteriuose turi būti atitinkama programinė įranga *.  Mokymų trukmė 4 akademinės valandos. 
Programą galima įsigyti iš asmeninių lėšų.

* Reikalinga programa „Access“ iš Microsoft Office programų paketo. Ją galima rasti taip: Start- All Programs- Microsoft Office- Microsoft Office Tools- Microsoft Office Access... 
Office versija turi būti 2007, 2010, arba 2013. Nebetinka senesnė 2003.